Apartmány

V apartmánech Vlčí Stopa najdete 5 moderních apartmánů.

 Všechny jsou kompletně vybaveny, mají vlastní prostornou koupelnu a plně zařízenou kuchyň. Naše apartmány jsou v různých velikostech a kapacitách – od dvoulůžkového apartmánu, až po ten rodinný – takže si můžete vybrat ten pravý, přesně pro vaše potřeby.

Čtyřlůžkový Apartmán 1.

Vítejte v našem prostorném čtyřlůžkovém apartmánu, který se nachází v prvním patře. Nabízíme Vám dvě útulné ložnice s manželskými postelemi. Příjemný obývací pokoj je spojený s moderní kuchyní, kde si můžete připravit své oblíbené pokrmy. V koupelně se sprchovým koutem se osvěžíte po náročném dni. Apartmán je plně vybavený a zobrazit více nabízí krásný výhled na okolní krajinu. Užijte si pohodlí a relaxaci ve svém vlastním útočišti v srdci Pec pod Sněžkou.

Čtyřlůžkový apartmán 2.

Vstupte do našeho prostorného čtyřlůžkového apartmánu, který se nachází v prvním patře. Ubytování nabízí dvě ložnice - jednu s manželskou postelí a druhou s dvěma pohodlnými lůžky. Obývací pokoj a kuchyně jsou propojené a přinášejí pocit pohody a prostoru. Vychutnejte si své ranní kávové rituály na velkém balkóně s výhledem zobrazit více do okolí. Koupelna se sprchovým koutem Vám poskytne osvěžení. Apartmán je plně vybavený a připravený na Vaše příjemné a komfortní ubytování v Peci pod Sněžkou.

Čtyřlůžkový apartmán 3.

Vydejte se do druhého patra a objevte náš pohodlný čtyřlůžkový apartmán. Zde naleznete dvě ložnice s manželskými postelemi, z nichž jedna má dokonce vlastní balkón. Prostorný obývací pokoj je propojený s moderní kuchyní, která Vám umožní přípravu vašich oblíbených jídel. V koupelně se sprchovým koutem si dopřejte chvilku relaxace. Apartmán zobrazit více je plně vybavený a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Užijte si klidný a komfortní pobyt v samém srdci Pec pod Sněžkou.

Dvoulůžkový Apartmán 4.

Vstupte do našeho útulného dvoulůžkového apartmánu, který se nachází ve druhém patře. Najdete zde jednu ložnici s pohodlnou manželskou postelí. Prostorný obývací pokoj a kuchyně tvoří jednu příjemnou místnost, kde se budete cítit jako doma. Užijte si relaxaci na velkém balkóně nebo terase o rozloze 23m2, která nabízí nádherný výhled zobrazit více na okolní krajinu. Koupelna je elegantní a nabízí veškeré potřebné vybavení. Apartmán je plně vybavený a připravený na Vaše pohodlné a příjemné ubytování v Peci pod Sněžkou.

Rodinný Apartmán 5.

Vítejte v našem prostorném rodinném apartmánu, který se nachází ve třetím patře. Tento apartmán nabízí tři ložnice s manželskými postelemi, přičemž každá z ložnic má svou vlastní televizi. Jedna z ložnic disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem, zatímco dvě další ložnice sdílejí prostornou koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Opticky zobrazit více rozdělený obývací pokoj s kuchyní vytváří prostorný a příjemný prostor pro rodinná posezení, a velký jídelní stůl je připraven na společné večeře. Z balkónu si můžete vychutnat úchvatný výhled na krajinu. Pobyt v tomto apartmánu bude pro Vás a Vaši rodinu opravdovým zážitkem plným pohodlí a luxusu.