V apartmánech Vlčí Stopa najdete 5 moderních apartmánů.

Všechny jsou kompletně vybaveny, mají vlastní prostornou koupelnu a plně zařízenou kuchyň. Naše apartmány jsou v různých velikostech a kapacitách, takže si můžete vybrat ten pravý, přesně pro vaše potřeby.

Čtyřlůžkový Apartmán 1.

Čtyřlůžkový Apartmán 1.

Vítejte v našem prostorném čtyřlůžkovém apartmánu, který se nachází v prvním patře. Nabízíme Vám dvě útulné ložnice s manželskými postelemi. Příjemný obývací pokoj je spojený s moderní kuchyní, kde si můžete připravit své oblíbené pokrmy. V koupelně se sprchovým koutem zobrazit více se osvěžíte po náročném dni. Apartmán je plně vybavený a nabízí krásný výhled na okolní krajinu. Užijte si pohodlí a relaxaci ve svém vlastním útočišti v srdci Pec pod Sněžkou.
Čtyřlůžkový apartmán 2.

Čtyřlůžkový apartmán 2.

Vstupte do našeho prostorného čtyřlůžkového apartmánu, který se nachází v prvním patře. Ubytování nabízí dvě ložnice - jednu s manželskou postelí a druhou s dvěma pohodlnými lůžky. Obývací pokoj a kuchyně jsou propojené a přinášejí pocit pohody a prostoru. Vychutnejte zobrazit více si své ranní kávové rituály na velkém balkóně s výhledem do okolí. Koupelna se sprchovým koutem Vám poskytne osvěžení. Apartmán je plně vybavený a připravený na Vaše příjemné a komfortní ubytování v Peci pod Sněžkou.
Čtyřlůžkový apartmán 3.

Čtyřlůžkový apartmán 3.

Vydejte se do druhého patra a objevte náš pohodlný čtyřlůžkový apartmán. Zde naleznete dvě ložnice s manželskými postelemi, z nichž jedna má dokonce vlastní balkón. Prostorný obývací pokoj je propojený s moderní kuchyní, která Vám umožní přípravu vašich oblíbených jídel. zobrazit více V koupelně se sprchovým koutem si dopřejte chvilku relaxace. Apartmán je plně vybavený a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Užijte si klidný a komfortní pobyt v samém srdci Pec pod Sněžkou.
Dvoulůžkový Apartmán 4.

Dvoulůžkový Apartmán 4.

Vstupte do našeho útulného dvoulůžkového apartmánu, který se nachází ve druhém patře. Najdete zde jednu ložnici s pohodlnou manželskou postelí. Prostorný obývací pokoj a kuchyně tvoří jednu příjemnou místnost, kde se budete cítit jako doma. Užijte si relaxaci na velkém zobrazit více balkóně nebo terase o rozloze 23m2, která nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Koupelna je elegantní a nabízí veškeré potřebné vybavení. Apartmán je plně vybavený a připravený na Vaše pohodlné a příjemné ubytování v Peci pod Sněžkou.
Rodinný Apartmán 5.

Rodinný Apartmán 5.

Vítejte v našem prostorném rodinném apartmánu, který se nachází ve třetím patře. Tento apartmán nabízí tři ložnice s manželskými postelemi, přičemž každá z ložnic má svou vlastní televizi. Jedna z ložnic disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem, zatímco dvě další zobrazit více ložnice sdílejí prostornou koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Opticky rozdělený obývací pokoj s kuchyní vytváří prostorný a příjemný prostor pro rodinná posezení, a velký jídelní stůl je připraven na společné večeře. Z balkónu si můžete vychutnat úchvatný výhled na krajinu. Pobyt v tomto apartmánu bude pro Vás a Vaši rodinu opravdovým zážitkem plným pohodlí a luxusu.

V srdci města

Vlčí Stopa Apartments jsou rodinné apartmány vzdálené pouhé čtyři minuty chůze od samého centra města.

Díky své unikátní lokalitě na kraji lesa u nás budete dokonale odděleni od ruchu města a silnice a můžete si tak užít toho pravého odpočinku.

Do centra k místním atrakcím a restauracím vám však stačí pouze přejít most přes místní řeku Úpu, která pramení dva kilometry západně od Sněžky.

Všechny naše apartmány jsou zcela nově postaveny a nabízí vše, co ke svému pobytu potřebujete.

Více o ubytování

Pec pod Sněžkou

…je horské městečko v Krkonoších, které se nachází v blízkosti nejvyšší hory České republiky – Sněžky.

Díky své pozici uprostřed národního parku je Pec skvělým výchozím bodem pro objevování Krkonoš a to v jakékoliv roční době.

Je to ideální místo pro návštěvníky, kteří si v létě chtějí užít přírodu a odpočinek a v zimě naopak zasněženou krajinu a zimní radovánky.

Pec pod Sněžkou nabízí mnoho možností k aktivnímu odpočinku, jako jsou turistika, cykloturistika, sjezdové lyžování nebo běžkování.

Prozkoumat okolí